fin Vitakrilcaps NEW

Nová generace omega-3, péče o srdce a cévy

Skladem (> 5 ks)
Kód: 248
Značka: finclub
1 250 Kč

Popis zboží

Inovovaný doplněk stravy Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejší formu krilového oleje - tzv. Superba BoostTM.

Získává se z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří u Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

Krilový olej má díky obsahu omega-3 mastných kyselin kladný vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, je součástí ochrany před volnými radikály, před vyšší hladinou cholesterolu i rozvojem aterosklerózy.

KRILOVÝ OLEJ:

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje. Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.
  • Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Je užitečný v souvislosti s ochranou před slunečním zářením, posiluje imunitní odpověď organismu, má antioxidační účinky.
  • Obsahuje značné množství fosfolipidů, které mají kladný vliv na funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způsobit únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.
  • Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a dobře fungující nervový systém.

Parametry

Složení: 1 kapsle: krilový olej Superba BoostTM (Euphausia superba) 590 mg, hovězí želatina, zvlhčující látky: glycerin, sorbitol; čištěná voda, ethylvanilin (aroma). Obal kapsle obsahuje hovězí želatinu. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v denní dávce: 1180 mg krilového oleje Superba BoostTM (Euphausia superba), zdroj 318 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg), 660 mg fosfolipidů, 82,5 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.
Obsah: 60 kapslí/50 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland