fin Optisaltabs

  Draslík a hořčík - svalům, nervům, srdci

Skladem (> 5 ks)
Kód: 182
Značka: finclub
485 Kč

Popis zboží

Optisaltabs obsahuje draslík a hořčík. Tyto minerály jsou součástí péče o srdečně-cévní aparát, o svalovou i nervovou soustavu.

Draslík přispívá k normální činnosti nervů a svalů, je užitečný pro udržení optimálního krevního tlaku. Jeho nedostatek bývá zaznamenán u se-niorů, u osob nadměrně se potících.

Hořčík je důležitý pro udržení zdravých kostí či zubů, pečuje o psychiku, přispívá ke snížení míry únavy, k normálnímu energetickému metabolismu, je prospěšný pro činnost svalů i nervové soustavy. Obecně mají zvýšenou potřebu hořčíku sportovci, lidé ve stresu, diabetici, ženy užívající hormonální antikoncepci.

Parametry

Složení: 1 tablety: citronan draselný monohydrát, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), hořečnatá sůl kys. citronové, stearan hořečnatý (potahovací látka), regulátor kyselosti: anhydrid kys. citrónové, kys. askorbová. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 6 tbl. (% denní referenční hodnoty příjmu): draslík 600 mg (30%), hořčík 125 mg (33%)
Obsah: 190 tabl./124 g
Doporučené dávkování: 2 tabl. 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer po 2 tbl užít s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let, pro lidi s onemocněním ledvin, lidi užívající léky proti arytmii anebo diuretika šetřící draslík a jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland