Můj příběh

Olivový olej jsem poprvé ochutnal při své cestě na Krétu do města Chania. Možná to bylo spojením jeho chuti, jižní krajiny a středomořského podnebí – moje chuťové buňky se ten den zamilovaly! Navštívil jsem místní lisovnu Abea, shodou okolností nejstarší na ostrově, a se zájmem sledoval celý proces, kterým čerstvé olivy projdou, než se z nich stane lehce nazelenalá olejnatá tekutina vynikající chuti. Nikde žádná chemie, jen desetiletí a staletí zkušeností a zušlechťování.

Přivezl jsem tenkrát do České republiky jen pár balení pro své přátele, kteří mě ale od té doby začali atakovat dotazy, kdy bude příští dovážka a že ten si zamlouvá dva, ta zase pět (slíbila totiž prý i sousedce), ten by zase chtěl olej jako originální dárek pro přítelkyni k narozeninám. Při další cestě jsem tedy už s sebou vezl seznam objednávek, protože olivový olej z Chanie si získával stále více a více fanoušků. A tak se ze mě stal jeho dovozce. 

Dnes mám v nabídce nejen samotný olivový olej, ale i další výrobky, kterých je základem – potravinové doplňky, kosmetiku, dokonce i prací prášky. Za každý výrobek ručím svým jménem – obsahují přírodní čistý olivový olej a stopy generací lidí, kteří ho na Krétě pěstují, sklízí a zpracovávají. Až budete v našem eshopu vybírat ten nejvhodnější produkt, nebude na druhé straně sedět neosobní brigádník s naučenými větami, ale já sám.

 


Těším se, že se budeme potkávat tím častěji, čím větší radost vám můj olivový olej přinese,


 Olivová kosmetika ABEA (1)    nas_pribeh_photo